Kategórie
Humanizmus Tlačové správy (spoločnosť)

Orbit podporil desiatimi tisícmi eur Úsmev ako dar

Celková darovaná čiastka presiahla 78 650 eur!

Značka Orbit sa tento rok, už piaty rok po sebe, spojila s neziskovou organizáciou Úsmev ako dar a v rámci kampane „Pomôžte im zažiariť“, aby pomohla znevýhodneným deťom. Cieľom projektu je poskytnúť pomoc dospievajúcim deťom z detských domovov alebo pestúnskej opatery pri vstupe do samostatného života. Počas štyroch rokov Orbit venoval viac ako 78 650 eur na dobrú vec, a tým pomohol rozžiariť detské úsmevy.

Výsledkom tohtoročnej kampane bol dar vo výške 10 000 eur. Kampaň prebiehala od 1. septembra do 17. októbra 2020 a podporovala mladých dospelých z pobytovej sociálnej služby Úsmev ako dar. Hlavným cieľom Úsmevu je začlenenie mladých dospelých do spoločnosti. Pomáhajú im hlavne so zaistením finančného príjmu, s prevzatím zodpovednosti za svoj život alebo nájdením kvalitného bývania po odchode z organizácie. V tomto roku finančné prostriedky poputovali na priamu pomoc deťom.

„Sme veľmi radi, že aj tento rok sme mohli opäť pomôcť deťom z organizácie Úsmev ako dar. Som rada, že Orbit pokračoval v tradícii rozžiarenia tých detských úsmevov, ktoré to potrebujú najviac. Tiež by som chcela poďakovať ľuďom, ktorý sa podieľali na tomto projekte a verím, že budeme v našej spoločnej spolupráci pokračovať aj v budúcnosti,“ uviedla Natália Vybíralová, Orbit Customer Marketing Expert pre strednú Európu.

Jozef Mikloško, zakladateľ Úsmev ako dar, dodal: „Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať značke Orbit za poskytnutie pomoci. Finančná čiastka nás všetkých v Úsmeve nesmierne potešila a umožnila deťom jednoduchší vstup do dospelosti.“

Foto:

Orbit
Orbit


Orbit je popredná značka žuvačiek bez cukru, ktorá sa zameriava na poskytnutie krásneho a zdravého úsmevu všetkým. Ten prispieva k sebavedomiu a celkovej pohode. Žuvačky bez cukru Orbit sú jednoduchým a praktickým prostriedkom, ktorý podporí zdravý a krásny úsmev a umožní cítiť sa lepšie v každej situácii. Žuvaním môžeme podporiť naše zdravie a z veľkej ponuky príchutí si určite vyberie každý.

Úsmev ako dar patrí medzi najvýznamnejšie neziskové organizácie na Slovensku. Ročne pomáhajú stovkám rodín ohrozených odobraním dieťaťa, rovnako ako týraným, zneužívaným a zanedbávaným deťom, ktoré vo svojej pôvodnej rodine nemôžu vyrastať. Úsmev ako dar poskytuje komplexné služby siahajúce od prevencie odoberania detí z rodín, cez okamžitú pomoc deťom v akútnej núdzi, až po podporu pestúnskych rodín, či pomoc sociálne znevýhodneným mladistvým so vstupom do samostatného života.

Pozri: Pomaham.OrbitKlub.sk a Orbit Klub.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *