Kategórie
Humanizmus Tlačové správy

5 km – Spomienkový beh/chôdza

7. ročník

V sobotu 26. septembra 2020 o 15.00 h sa v Bratislave uskutoční už 7. ročník charitatívno – športového podujatia – „5 km – Spomienkový beh/chôdza“ na počesť príslušníkov právo presadzujúcich zložiek (Polícia, Mestská polícia, Zbor väzenskej a justičnej stráže, Finančná správa, Vojenská polícia ), ktorí pri výkone služby prišli o život. Aj tohoročný beh organizuje v spolupráci s partermi občianske združenie INNITOR.

INNITOR

Partnermi podujatia sú Múzeum petržalského opevnenia, Tactical combat academy a Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a.s.

Toto charitatívno-športové podujatie je organizované za účelom uctenia si pamiatky tých mužov a žien v uniforme, ktorí stratili to najcennejšie pri službe verejnosti – vlastný život.

Beh začína pri Múzeu petržalského opevnenia na Viedenskej ceste v Petržalke (kúsok od rakúskych hraníc, v lokalite je bezproblémové parkovanie), registrácia sa začína od 14.00 h, o 15.00 sa začne samotný beh. Registrácia prebehne priamo na mieste, účasť je možne potvrdiť aj na FB stránke organizátora.

Pre všetkých účastníkov bude pripravená príjemná 5 km dlhá trasa. Toto podujatie je naozaj pre všetkých, jednotlivcov, ako aj rodiny s deťmi. Trasu je možné absolvovať behom, krokom, na bicykli, s kočíkom, vítaní sú aj štvornohí členovia rodiny. Toto podujatie je bez vstupného, dobrovoľný príspevok bude požitý na podporu činnosti OZ INNITOR a pokračovanie v tradícii spomienkových podujatí. Podujatie bude prebiehať v súlade s aktuálne platnými hygienickými opatreniami, trať nie je potrebné absolvovať v rúškach.

Kontakt na organizátorov:

Tel: +421 918 897 531
E-mail: info@innitor.sk
Informácie o mieste konania nájdete na webovom sídle partnera podujatia: Múzeum Petržalského opevnenia


INNITOR
– občianske združenie INNITOR bolo založené ako inštitúcia združujúca osoby, ktoré sa zaujímajú o strelecký šport, organizujúca súťaže, cvičenia a tréningy v streleckom športe, slúžiaca na podporu, pomoc, zviditeľňovanie, výcvik a vzdanie pocty všetkým mužom a ženám slúžiacich verejnosti v orgánoch presadzujúcich právo
Čerpané z: www.innitor.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *