Kategórie
Tlačové správy

Ako vybrať mobilný paušál pre deti

Poradíme, ako správne vybrať najvhodnejšieho operátora a najvýhodnejší paušál.

Ako vybrať mobilný paušál pre deti

So začiatkom školského roka rieši mnoho rodín otázku, či vybaviť svoje dieťa do školských lavíc aj mobilným telefónom. Ak ste sa rozhodli, že áno, radi vám poradíme, ako správne vybrať najvhodnejšieho operátora a najvýhodnejší paušál. Záleží od mnohých faktorov a nie vždy je ľahké sa v aktuálnej ponuke a pojmoch orientovať. Všetko podstatné sa dozviete v našom videu.

Porovnávač mobilných paušálov

Zorientovať sa v často neprehľadných a nezrozumiteľných ponukách mobilných operátorov nie je vôbec jednoduché. Ak chcete mať istotu, že si vyberiete paušál, ktorý pre vás bude tým najvýhodnejším, využite náš objektívny, anonymný a nezávislý porovnávač.

Vyskúšať porovnávač

Telekomunikácie a práva

Poznáte podrobnosti zmluvy so svojím mobilným operátorom? Je vaše vyúčtovanie príliš vysoké, internetové pripojenie pomalé alebo zamietli vašu reklamáciu? Čo v takej situácii robiť? Stiahnite si zadarmo našu špeciálnu brožúru a budete poznať odpoveď na každú otázku.

Stiahnuť infobrožúru

Webináre

Veľkou výhodou našich webinárov je, že sa na nich môžete zúčastniť priamo od svojho počítača z pohodlia domova. V aktuálne pripravovaných sa pozrieme na neférové praktiky online zoznamiek alebo na mýty a fakty o hromadných žalobách. Termíny a témy všetkých webinárov sa dozviete zo stránky dTest.

Nový školský rok s novým ročným predplatným

Nový školský rok s novým ročným predplatným

Nový školský rok je v plnom prúde, prečo si nespomenúť na školské časy a nekúpiť si celú náruč informácií? Skúste naše ročné predplatné za 38,90 € a získate nielen informácie o testovaných výrobkoch, ale aj ďalšie výhody, ako sú aplikácia dTestu, čítačka a prístup do online databázy.

Šárka Štěpánková

Užite si v zdraví babie leto a v prípade, že narazíte na spotrebiteľsko-právny problém alebo si nebudete vedieť rady pri výbere tovaru alebo služieb, nezabúdajte, že dTest je vždy na vašej strane. S nami vás už nič nezaskočí.

Šárka Štěpánková


dTest
dTest, o.p.s. je najväčšou českou spotrebiteľskou organizáciou, ktorá v ČR pôsobí už od roku 1992. Je vydavateľom spotrebiteľského časopisu dTest, na ktorého stránkach sú publikované výsledky nezávislých a objektívnych testov výrobkov, varovania pred nebezpečnými a zdravotne nevyhovujúcimi výrobkami, informácie o spotrebiteľských právach a poradenstvo, ako tie práva účinne uplatňovať. dTest je súčasťou medzinárodnej organizácie International Consumer Research and Testing (ICRT) a európskej spotrebiteľskej organizácie BEUC.
Poradenská linka časopisu dTest – (+421) 0696 851 965 – je v prevádzke každý pracovný deň od 8. do 17. hodiny a spotrebitelia na nej môžu konzultovať s právnymi poradcami časopisu dTest najrôznejšie spotrebiteľské problémy, a to za cenu bežnej tarify volania (sadzobníka poplatkov v SR). Od spustenia v roku 2010 túto možnosť využili už desiatky tisícov spotrebiteľov a poradenská linka časopisu dTest sa tak stala prvou a najvyhľadávanejšou cestou k riešeniam problémov, s ktorými sa zákazníci na trhu stretávajú.
Čerpané z: www.dtest.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *