Kategórie
O politike

Komunista Ivan Hopta opäť tára proti demokracii

Vinu za výpadok internetu zvaľuje na „mocných“.

Je trápne čítať pochybný názor od malicherného komunistického politika, ktorý trpí obsesiou, že nejakým „mocným“ záleží na tom, aby nemal prístup k internetu. Ivan Hopta by sa mal nad sebou zamyslieť!

Výpadok internetu môže byť spôsobený z rôznych príčin. Ale ťažko sa dá uveriť nezmyslu, že za výpadkom sú nejakí mocní. Kto vie, koho tým tento antidemokrat myslí.

Keby mal trošku rozumu, opýtal by sa predsa od tých ľudí, od ktorých má internet, že prečo došlo k výpadku. Nepotrebuje si vymýšľať bludy o akýchsi mocných, ktorým vraj záleží na tom, aby práve politik ako je Hopta nemal prístup k internetu.

V prípade Hoptu je to na psychiatriu.

O Hoptu voliči nemajú veľký záujem. Politický význam má len lokálne v meste Humenné. To môže byť jeden z dôvodov jeho averzie k súčasnej demokracii. Keby bol napríklad predsedom Národnej rady Slovenskej republiky, iste by netáral nezmysly proti demokracii.

Politik Hopta stojí na milú kedveš.

Občas mám výpadky internetu. Zavolám do firmy, a oznamujem, že nemám internet. Vysvetlia mi napríklad, že práve elektrikári odpravujú časť elektrického vedenia, a oprava potrvá do 15.30 h. A nenapadne ma hlúposť obviňovať z toho „mocných“ a robiť zo seba antidemokrata.

Čo má s výpadkom internetu v Humennom spoločné demokracia? Ako keby ľud bol zodpovedný za to, že Hopta nemá internet. Aj to len dočasne. Ale vykrikovať a kopať do demokracie stihol.

Archív:

Ivan Hopta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *