Kategórie
Tlačové správy (spoločnosť)

Kreatívne dvojice ušetria 50 % pri kúpe lístkov na Startup Weekend v Banskej Bystrici

Startup Weekend

25. – 27. septembra 2020 sa v komunitno-coworkingovom centre 365.labb (Lazovná ulica 5) koná 3. ročník víkendového podujatia pre nadšencov IT, marketingu a podnikania. Startup Weekend 2020 im teraz ponúka 2 lístky za cenu jedného.

Startup Weekend Banská Bystrica je trojdňové podujatie, počas ktorého budú kreatívni a ambiciózni podnikavci pracovať v simulovanom prostredí startup-u. Počas prvého dňa budú predstavené podnikateľské nápady, z ktorých si samotní účastníci vyberú tie najlepšie. Následne vytvoria tímy, ktoré budú spoločne jeden celý víkend pracovať na konkrétnom nápade. Všetko sa bude diať pod dohľadom skúsených mentorov, aby mohli byť v nedeľu finálne projekty prezentované pred odbornou porotou. Súčasťou podujatia sú aj odborné prednášky a večerná after-party.

„Aj tento rok sme si pre záujemcov pripravili zvýhodnené ceny lístkov a špeciálne akcie. Aktuálne pri kúpe 2 lístkov dostanete jeden z nich úplne zadarmo. To znamená, že keď si kúpite 2 lístky v hodnote 40 euro, zaplatíte iba 20 euro! Pozor, počet ‚dvojlístkov‘ je obmedzený,“ dopĺňajú organizátori.

V cene lístka je zahrnuté chutné občerstvenie a rôzne sprievodné aktivity počas všetkých troch dní konania Startup Weekendu. Lístky sa dajú zakúpiť na webovej stránke Eventbrite.com.

Startup Weekend

Ak ste sa nikdy podobnej akcie nezúčastnili, pozrite si video reportáž z predchádzajúceho Startup Weekendu. V predošlom ročníku súťažilo v Banskej Bystrici 40 šikovných ľudí, ktorí vytvorili 6 výnimočných tímov pod vedením 11 skúsených mentorov. O svoje know-how sa prišli podeliť odborníci z firiem ako Eset, Zľavomat a ďalší.

Záverečné nedeľné prezentácie projektov budú otvorené aj pre verejnosť. Po nich bude vyhlásenie víťazov a odovzdávanie hodnotných cien v priestoroch coworkingu a kaviarne 365.labb.

„Ak si myslíte, že váš nápad potrebuje iskru a radu od profíkov, určite sa pripojte k nám a predstavte svoj nápad. Nesnívajte iba o svojom biznise, ale príďte ho s nami pretvoriť na realitu a možno práve vy budete hviezdou Startup Weekendu Banská Bystrica 2020,“ dopĺňajú organizátori.

Registrácia prebieha na webovej stránke alebo na facebookovej stránke Startup Weekendu Banská Bystrica 2020.

Social Impact Academy

3. ročník Startup Weekend Banská Bystrica organizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica v spolupráci s BIC Banská Bystrica. Podujatie je súčasťou projektu Social Impact Academy, ktorý realizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica spolu s partnermi Rada mládeže Banskobystrického kraja a Språk og kulturforening z Nórska.

Active Citizens Fund

Projekt Social Impact Academy je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014 – 2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Zdroj:

Social Impact Academy
– projekt Social Impact Academy prináša príležitosť pre mladých ľudí
– ide o koncept kontinuálneho vzdelávania pre mladých ľudí
Čerpané zo: Social Impact Academy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *