Kategórie
O politike

Predseda vlády SR Igor Matovič je netolerantný kresťan

A vulgárny zadubenec.

V utorok 18. augusta 2020 predseda vlády Slovenskej republiky Igor Matovič sa takto vulgárne vyjadril (sic!):

„Dnes úspešný deň

Nasral som kopu ľudí … najprv netolerantných ateistov, ktorým som si dovolil vytknúť formu akou “otvorili debatu” o odluke cirkvi od štátu. Potom závistlivcov, keď som oznámil, že 50 miliónov si podelia všetci zdravotníci z prvej línie. Nasledovali hejslovenskí zadubenci, ktorí si ani len nevedia predstaviť, že Maďar je úplne rovnaký človek ako Slováčisko. Pokračovali Lukašenkoví obdivovatelia, ktorých som do nepríčetna vytočil prijatím odvážneho veľvyslanca Bieloruska … a úplnú vývrtku som spôsobil tým, ktorým sa panenky pretáčali z toho, že to všetko bolo v mojich obľúbených teniskách za pár penez,)

Takéto dni ja mám rááád“

Zelené srdce

Banánová republika

Nádherný obraz ponúka svetu slovenský predseda vlády. Tento obrázok sa nachádza priamo na FB stránke Igora Matoviča. Vynikajúco, a zároveň veľmi žalostne, vykresľuje súčasný obraz Slovenska, keď vládne Igor Matovič.

Žijem v banánovej republike, ktorej šéfuje banánový kráľ. Občania, ktorí ste volili vo voľbách 29. februára 2020 politický subjekt OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA – aspoň viete, akého chrapúňa ste si zvolili za predsedu vlády Slovenskej republiky.

Je to vaša vizitka. Aký volič, taká opica im vládne!

Diskusia o odluke bola veľmi slušne otvorená.

Srdce

Neslušne na ňu však zareagoval predseda vlády Slovenskej republiky Igor Matovič.

Palec dole

Igor Matovič vulgárne znehodnocuje odkaz revolučného Novembra ’89. 25. novembra 1989 bolo vydané Programové vyhlásenie občianskej iniciatívy Verejnosti proti násiliu a Koordinačného výboru slovenských vysokoškolákov, v ktorom v 7. bode žiadali občania „dôslednú odluku cirkví od štátu“. Tento bod sa dodnes nenaplnil.

Smutné

Archív:

FB stránka Igora Matoviča
FB stránka Igora Matoviča

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *